14-päevane tagastusõigus

Tasuta tarne: Eestisse al. 90€ / välismaale al. 290€

Kaup kiirelt kätte!

Kauba tagastamine

On täiesti normaalne, et kõik asjad alati ei sobi ning sellisel juhul on Sul võimalus JustMusta e-poest tellitud toode tagastada. Või soovid toote hoopis teise numbri või uue toote vastu vahetada. Kõike seda on Sul väga lihtne teha ja see kõik on Sinule tasuta.

Kuidas tagastada?

Tagastamiseks pakenda kaup uuesti samasse transpordi kotti ning täida kaubaga kaasas olnud tagastusleht ja kleebi kott kinni. Võimalikult täpselt täidetud tagastusleht võimaldab meil Sinu soove selgemalt ja kiiremini täita.

Smartposti sinistesse automaatidesse saad tagastada sama koodiga, millega kauba kätte said, mis iganes Smartposti sinisest pakiautomaadist üle Eesti.
Sinisesse pakiautomaati saabunud pakki saab tagastada ka valgest pakiautomaadist vormistades tagastuse my.smartpost.ee iseteeninduskeskkonnas saadetise numbri (triipkoodi) alusel.

Kui pakk saabus  Smartposti valgesse pakiautomaati või pakipunkti, siis saab tagastuse vormistada vaid my.smartpost.ee iseteeninduskeskkonnas saadetise numbri (triipkoodi) alusel, valida saab tagastamise nii valgest kui sinisest pakiautomaadist. Vormistamise tulemusena saad uksekoodi tagastatava kauba sisestamiseks soovitud pakiautomaati.

Omniva automaati tagastamiseks kasuta sõnumiga tulnud tagastuskoodi. Vali automaadi juures tagastus ning sisesta kood. Tagastatavale pakile jäta külge ka sellel olnud aadresskaart. Vali pakiautomaadi ekraanil „ Tagastan paki“, sisesta tagastuskood ja aseta pakk kappi, tagastuse aadresskaardi lisab pakile kuller, kui tuleb pakke korjama.

DPD automaati tagastamiseks kasuta sõnumiga tulnud tagastuskoodi. Vali automaadi juures tagastus ning sisesta kood. Seejärel trükib pakiautomaat pakisildi, mille saad pakile kinnitada ning paki pakiautomaati sisestada. Jäta külge ka pakil olnud aadressikaart.

Selleks, et kaupa tagastada peavad Sul olema täidetud järgmised tingimused,  mis tagavad Sulle taganemisõiguse. Loe need palun hoolega läbi.

Kliendi taganemisõigus.

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul moel, kui see on vajalik veendumisaks kauba omaduste või suuruse sobivuse kohta.

Kui kaupa on kasutatud muuks ning sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele või keelduda kauba vastuvõtmisest ja maksumuse tagastamisest.

Kauba tagastamiseks tuleb täita ja kaubaga kaasa panna korrektselt täidetud tagastusleht. Vaid korrektselt ja arusaadavalt täidetud tagastuslehe alusel on võimalik teha vahetusi ja tagasimakseid õigeaegselt.

Kauba tagastamise kulud kannab Veebipood.

Ostja peab kauba tagastama 14 päeva jooksul arvestades kauba kättesaamist ( kättesaamiseks loetakse ka kauba toimetamist ostja poolt valitud pakiautomaati) või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

KAUBA EEST MAKSTUD RAHA TAGASTAMINE

Veebipood maksab tagastatava kauba eest tasutud summa ostjale tagasi viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva pärast alates kauba tagasi saabumisest Veebipoodi. Tagastamisele kuulub vaid tagastatava kauba maksumus. Makstud transpordi või muid lisatasusid ei ole Veebipood kohustatud tagasi maksma.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Täname tellimast ja loodame, et leiad tulevikus meie valikust ikka midagi sobivat!

JustMust naiskond

You are switching to our English site. Items in your cart will be removed.

Proceed