14-päevane tagastusõigus

Tasuta tarne: Eestisse al. 90€ / välismaale al. 290€

Kaup kiirelt kätte!

Kauba tagastamine

On täiesti normaalne, et kõik asjad alati ei sobi ning sellisel juhul on Sul võimalus JustMusta e-poest tellitud toode tagastada. Või soovid toote hoopis teise numbri või uue toote vastu vahetada. Kõike seda on Sul väga lihtne teha ja see kõik on Sinule tasuta.

Kuidas tagastada?

Tagastamiseks pakenda kaup uuesti samasse transpordi kotti ning täida kaubaga kaasas olnud tagastusleht ja kleebi kott kinni.

Smartposti sinistesse automaatidesse saad tagastada sama koodiga, millega kauba kätte said. Vali automaadi juures lihtsalt tagastus ning sisesta kood.

Smartposti valgesse automaati tagastamiseks mine Smartposti iseteenindusse aadressil my.smartpost.ee ning vali tagastus ja sisesta oma pakikood (triipkoodi all olev number). Süsteem annab Sulle uue koodi, millega saad 24H jooksul kauba tagastada oma valitud automaati.

Omniva automaati tagastamiseks kasuta sõnumis tulnud tagastuskoodi. Vali automaadi juures tagastus ning sisesta kood.

DPD automaati tagastamiseks palume sul kirjutada e-mail justmust@justmust.ee ning me vormistame tagastuse ise. Sinule saadame e-mailile tagastuseks pakikaardi, mille saad kleepida pakile ning viia automaati.

Selleks, et kaupa tagastada peavad Sul olema täidetud järgmised tingimused,  mis tagavad Sulle taganemisõiguse. Loe need palun hoolega läbi.

Kliendi taganemisõigus.

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul moel, kui see on vajalik veendumisaks kauba omaduste või suuruse sobivuse kohta.

Kui kaupa on kasutatud muuks ning sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele või keelduda kauba vastuvõtmisest ja maksumuse tagastamisest.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus e-posti aadressile justmust@justmust.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest ning kaubaga kaasa panna täidetud tagastusleht.

Kauba tagastamise kulud kannab Veebipood.

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Täname tellimast ja loodame, et leiad tulevikus meie valikust ikka midagi sobivat!

JustMust naiskond